Služby

LYŽAŘSKÁ A SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA

Lyžařská a snowboardová škola pracuje ve středisku již od roku 2003. Vyučují zde kvalifikovaní instruktoři, učitelé a trenéři lyžování. Naše škola je zaměřena na intenzivní individuální výuku dětí, dospělých, začátečníků i pokročilých lyžařů a snowboardistů všech věkových kategorií. Jeden instruktor učí VŽDY jen jednoho klienta.

Přístup ke každému klientovi je maximálně přizpůsoben jeho požadavkům, výkonnosti a lyžařské nebo snowboardové zdatnosti. Výuka probíhá v 50 minutových blocích nebo 100 minutových blocích. Tato délka výuky je ideální, jak z pohledu fyzické náročnosti  (neexistují přestávky způsobené střídáním většího počtu klientů  a další podobné nástroje), tak z hlediska udržení pozornosti (hlavně u menších dětí).

Provozní doba:

Denně   9 - 19 hodin.

Hodina začíná vždy v celou a od celé se začíná počítat 50 nebo 100 minut. Výuka začíná a končí u pokladny areálu. Klienti naší lyžařské školy mají po dobu výuky přednost na lyžařských vlecích v areálu.

Lyžařská helma je při výuce nutná!

Ceník

1 hod (50min) 500 Kč
2 hodiny (100 min) 880 Kč
Předplatné 5 hodin 2 150 Kč
Předplatné 10 hodin 4 200 Kč


Cena je včetně jízdného na vlecích po dobu výuky.
 

Výuku  je nutné objednat předem na tel: +420 572 501 311 nebo na pokladně ! Na objednanou výuku je nutné příjít  o několik minut dříve. Pokud klient ve smluvený objednaný čas (v celou hodinu) nemá uhrazenou výuku na pokladně, rezervace se ruší.

KROUŽEK  LYŽOVÁNÍ

Pro děti starší 6 let, které již umí lyžovat, probíhá v pondělí od 17 do 19 hodin  kroužek lyžování. Do kroužku se neobjednává, stačí přijít v uvedený čas na pokladnu. Kroužek  se zaměřuje na zdokonalování lyžování a zábavné  ježdění v týmu.


Cena      240 Kč/osoba/ 100min (včetně  jízdenky na vlek)

 

KROUŽEK  SPORTOVNÍHO LYŽOVÁNÍ

Pro děti starší 6 let, které již umí dobře lyžovat, probíhá v pondělí od 17 do 19 hodin výběrový kroužek sportovního lyžování. Kroužek  se zaměřuje na zdokonalení techniky sportovního  lyžování a odstraňování technických chyb. Kroužek je přípravou na případné závodní lyžování.

Vybráno bude maximálně 7 dětí.

V případě zájmu je nutné kroužek navštěvovat pravidelně, aby měla tato výuka smysl.


Cena      300 Kč/osoba/ 100min (bez jízdného na vleky)

 

SERVIS LYŽÍ A SNOWBOARDŮ

Provozní doba:

Denně   8 - 19 hodin.

PŮJČOVNA VYBAVENÍ A TESTCENTRUM

Provozní doba:

Denně   8 - 19 hodin.

Podmínky vypůjčení

1. Průkaz totožnosti (u VIP modelů 2x).

2. Pokud nemáte průkaz totožnosti - kauce 5000 Kč, VIP modely 10 000 Kč.

3. Sjednání doby zapůjčení od 2 hodin až na několik dní.

4. Při vypůjčení delší než 1 den, bude sepsána smlouva o zapůjčení lyží nebo snowboardů.

5. Možnost rezervace na tel. 737 606 044

Poškození, ztráta

  • V případě poškození zapůjčeného vybavení Vám bude naučtován poplatek za servis.
  • V případě ztráty zapůjčeného vybavení Vám bude naúčtována jeho cena.
  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím